Web klanu Electronic Sports clan

Trackmania Nations Forever

Recenze hry

Recenze hry Trackmania Nations Forever :

Vítám vás u recenze hry Trackmania Nations Forever.

Na úvod bych měl zdůraznit,že tato skvělá závodní arkáda je zcela zdarma. Ano,můžete ji zdarma stáhnout z www.trackmania.com .Ale pojdmě se věnovat hře samotné. Princip hry stojí na tak trochu nerealistických závodních tratích a na tom,že každý hráč na světě má stejné podmínky,protože auto neboli spíše formule se liší u každého národa jen vzhledem,ale ne jízdními vlastnostmi. Na začátku si vyberete národ,za který budete jezdit a ten pak můžete reprezentovat v multiplayeru. Když na nějakém serveru dojedete třeba 2 , přičtou se vám určité body,které v součtu určují vaše umístění ve světovém žebříčku a také umístění vaší země.Ale pojdme se nyní věnovat singleplayeru.

 

Ten je rozdělen do 6 kategorií od těch nejlechčích až po ty nejtěžší tratě. Cely singl obsahuje cca 65 tratí. Za časy můžete na jedné trati získat až 4 medaile, bronzovou,stříbrnou,zlatou a nadeo rekord trati.

Na trackmanii je pozoruhodné,že můžete ve velmi dobře zpracovaném editoru vytvářet vlastní tratě a dělit se s nimi na internetu. Na toto vzájemné sdílení tratí je mnoho webů, ale na ten největší je odkaz přímo z trackmania.com . Návod kde uloženou trat najdete a jak pak staženou trat vložíte do hry najdete na stránkách klanu ES www.es.klanweb.cz .
Žádné komentáře
 
Web klanu Electronic Sports clan